19 Nisan 2019 Cuma’dan itibaren geçerlidir.

Tüm indirimleri görmek için sayfayı aşağı kaydırın.

bim aktuel urunler katalogu 03
BİM Aktüel Ürünler Kataloğu

19 Nisan 2019 Cuma Bim Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı. Yeni haftada yayınlanan Bim Aktüel Ürünler kataloğu bu haftada birbirinden önemli indirimlerle ve avantajlarla geliyor. Bu hafta yayınlanan aktüel indirimli ürünler ile avantajlı fiyatları yakalamak ise Aktüol O ile artık çok kolay. Aktüel indirimli ürünler ev alışverişlerinizi daha hesaplı yapmanıza olanak sağlayan vazgeçilmezlerimiz haline geldi. Her hafta yenilenen aktüel indirimli ürünler kataloğu ile eksiklerinizi, indirimleri ve kampanyaları takip ederek tamamlayabilirsiniz.

19 Nisan 2019 Cuma BİM Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Marketler ile birçok ürünü her hafta avantajlı olarak alabilir ve BİM‘in sunduğu aktüel ürünler ile evinizin ve iş yerinizin ihtiyaçlarını uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

Bu Hafta BİM Aktüel Ürünlerinde İndirimli Neler Var?

19 Nisan 2019 BİM Aktüel Ürünler Kataloğunda bulunan bazı ürünler:

PS4 500 GB + Red Dead Redemption 21.799,00 TL
Çamaşır Makinesi 8 Kg A+++ 1000 Devir1.099,00 TL
Reeder M78 Tablet299,00 TL
Saç Kurutma Makinesi Gloria Fakir75,00 TL
Drone Corby249,00 TL
Wi-Fi Yazıcı Deskjet 2620 All-In-One175,00 TL
Smart Saat99,00 TL
Bulldog Bluetooth Speaker75,00 TL
Sporcu Kulaklık49,90 TL
Mobil Oyun Joystick Fanlı & Powerbank49,90 TL

Tüm detaylar için afişi inceleyebilirsiniz.

bim 19 nisan 2019 cuma çamaşır makinesi 8 kg
bim 19 nisan 2019 cuma çamaşır makinesi 8 kg

Çamaşır Makinesi 8 Kg A+++ 1000 Devir

• A+ enerji sınıfına sahip diğer çamaşır makinelerine göre %22’ye kadar daha az enerji harcar.
• A+++
• 8 Kg
• 15 program
• Zaman geciktirme özelliği
• Dakikada 1000 devir
• Not : Sms bilgilendirmesiyle 7 iş günü içerisinde teslimat.

1.099,00 TL


 

bim 19 nisan 2019 cuma drone corby

Drone Corby

• Ağırlık: ~128 gr
• Uçuş ağırlığı: ~150 gr
• Telefon kontrol mesafesi: ~20 m
• Kumanda kontrol mesafesi: ~70 m
• Batarya: 3.7 V (1S) 680 mAh Li-Po
• Azami irtifa: ~70 m
• Uçuş süresi: Max. 7-9dk
• Şarj süresi: ~45-60dk
• Smart kontrol
• Kumanda: 6 kanal 2.4 GHz
• Dahili gyro
• 360 derece takla
• Uygulama: FYD-FPV
• Havada Sabitleme Özelliği
• Otomatik Kalkış-İniş Özelliği
• Fotoğraf ve Video Çekebilme
• Wifi Kablosuz Bağlantı Akıllı Telefonlar İle Uçabilme

249,00 TL

bim 19 nisan 2019 cuma dan itibaren aktüel ürünler-1
bim 19 nisan 2019 cuma dan itibaren aktüel ürünler-1

bim 19 nisan 2019 cuma dan itibaren aktüel ürünler 2

bim 19 nisan 2019 cuma dan itibaren aktüel ürünler 3bim 19 nisan 2019 cuma dan itibaren aktüel ürünler 4BİM: İndirimli, Hesaplı ve Kaliteli Ürünler 

BİM, uygun fiyata kaliteli ürünler sunmayı hedefler. BİM, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunar. Yüksek indirim politikasıyla müşterilerin menfaatini, kısa vadeli yüksek kârdan daha önemli görmektedirler. Olabildiğince sade mağazalara sahip olan marketleri, gösterişten kaçarak adeta gösterişi fiyatlarındaki uygunluğa gizlemiştir. Gereksiz mağaza maliyetlerinden ürünleri raflarda koliler içinde sunarak kazanan BİM, buradan elde ettiği avantajı indirim olarak müşterilerine yansıtmaktadır. Memnun kalmadığınız ürünü tartışmasız geri iade edebilir ve kalitenin güvence altında olduğunu görebilirsiniz. BİM, genelde marka ürünleri bünyesinde az bulundurur. Bunun sebebi, markalaşmış ürünün fiyat yüküdür.

BİM Aktüel Katalog Nedir?

bim 02 nisan 2019 salı dan itibaren aktüel ürünler
Bim Aktüel Ürünler Kataloğu

Her hafta olduğu gibi bu hafta da yayınlanan Bim aktüel ürünler kataloğu, yapılan indirimleri vatandaşlara duyurmak için kullanılan bir tür broşürdür. Bu broşürler sayesinde hafta hafta değişen kampanyalı ürünler halka duyurulmakta ve herkesin bu indirimlerden faydalanması amaçlanmaktadır. Bu gibi indirimlerin en önemli tarafı aile bütçesine olan katkılarıdır. BİM, bu doğrultuda merakla beklenen indirimleri daha hesaplı ve ucuz alışveriş yapmak isteyenlerin beğenisine sunmaktadır.  Aktüel O da sizler için BİM market haftalık aktüel ürünlerini takip eder ve indirimlerden haberiniz olmasına yardımcı olur.

BİM Marketler, cebinize katkı sağlayan aktüel kataloglar sayesinde vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen perakende markası haline geldi. BİM market, bize bu indirimli ve kampanyalı ürünleri farklı kategoriler sunmaktadır:

BİM kampanyalarını takip etmek için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

BİM Aktüel Ürünler Neden Sınırlı Sayıda Satılıyor?

Aktüel ürünler ile mağazalarda merakı sürekli aktif tutmaya çalışarak müşteri sirkülasyonun devamlılığı sağlanmaktadır. Fakat, yapılan bağlantılar sınırlı sayıda olduğu için satışa sunma süreleri de kısıtlı olmaktadır. Dolayısıyla, her hafta ürün portföyü aktüel kataloglar olarak yenilenmekte ve vatandaşların ihtiyacı olabilecek tüm ürün grupları indirime dahil edilmeye çalışılmaktadır.

BİM ve Evinizin İhtiyaçları

BİM marketten sadece günlük ev ihtiyaçlarınızı değil cep telefonundan beyaz eşyaya birçok ürünü en iyi fiyata alabilirsiniz. BİM marketler her hafta sundukları aktüel ürünleriyle ayakkabılıktan tutun da mutfak dolaplarına çok amaçlı dolaplara küçük ev eşyalarına plastik ürünlere mutfak tencerelerine örtülere halılara kavanozlara daha birçok ürüne ulaşabilir ve ev ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Aktüel Kataloglar ile fırsat ürünlerini mahallenize kadar getiren BİM, uygun fiyata sahip olabileceğiniz ürünler her hafta dopdolu olmaktadır.

BİM Market Denince Akla Gelen Ürünler

BİM market denince akla ilk olarak bazı markalar geliyor. Bunlar: Dost, Emin, Kerem, Karlıtepe gibi markalar.

BİM marketlerin daha market açılmadan önlerinde oluşan kuyruklardan da anlaşılacağı üzere sunulan bu aktüel ürün fırsatlarını değerlendirmek isteyen birçok vatandaş bulunuyor. Aktüel O, da sizler için bu indirimli ürünleri takip ediyor ve fırsatları kaçırmamanıza yardımcı olmaya çalışıyor. Sizlerde Aktüel O’yu takip edin hep aktüel olun ve indirim, kampanya ve fırsatları kaçırmayın. En güncel BİM İndirim ve Kampanya Broşürleri burada.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here