BİM’e 26 Jant 21 Vites Bisiklet Geliyor

0
726

BİM’e 26 Jant Bisiklet Geliyor!!!

 (17 Temmuz 2020 den itibaren geçerlidir. Sınırlı stok.) 

Yaz aylarının gelmesiyle çocukların, gençlerin ve ailelerin en çok tercih ettiği ürünlerden olan bisikletler bim e bu hafta geliyor. Sınırlı sayıda gelecek olan bim camp 26 jant 21 vites amortisörlü bisiklet 399 TL uygun fiyatıyla geliyor. Ayrıca bonus card, maximum card ve world kredi kartlarına özel peşin fiyatına 6 taksit imkanı var.

Bisikleti satın almak için bim 17 temmuz cuma günü bim marketlerde erkenden sıranızı alın.

BİM CAMP 26 JANT 21 VİTES AMORTİSÖRLÜ BİSİKLET SATIN AL İNCELE
BİM CAMP 26 JANT 21 VİTES AMORTİSÖRLÜ BİSİKLET SATIN AL İNCELE

Piyasada biraz araştırma yaptığınızda bu özelliklere sahip bisikletlerin ortalama 600 TL den başladığını göreceksiniz. Bu bisikletlerde arka amortisör yok ama ön amortisör de yeterli, eğer dağda da kullanmak isterseniz konforu yetersiz gelebilir. Ama şehir içi, köyde, tatil de gayet güzel bir kullanış sunacaktır. Bunların fren sistemleri de V fren, yani kullanışlı.


Vites sistemini çok kaliteli beklemeyin ama sonuçta fiyatı göz önüne alındığında çok da önemli değil. Sonuçta çok kaliteli bir bisiklet almak istediğinizde fiyatlar 1000 TL yi aşar. Bu bisiklet çocuğunuz için güzel bir hediye olabilir. Bu bisiklette iyice sürmeyi düşe kalka öğrenir sonra daha kaliteli bir bisiklette alınabilir.

BİM’e 26 Jant Bisiklet Geliyor!!!
BİM’e 26 Jant Bisiklet Geliyor!!!

BİM Marketler ile birçok ürünü her hafta avantajlı olarak alabilir ve BİM‘in sunduğu aktüel ürünler ile evinizin ve iş yerinizin ihtiyaçlarını uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

Bi yorum yazmak ister misin?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz