06 – 09 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Tüm indirimleri görmek için sayfayı aşağı kaydırın.

sok aktuel urunler katalogu
ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu

06 – 09 Nisan 2019 ŞOK Aktüel Ürünler Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu Yayınlandı.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da yayınlanan ŞOK Aktüel Ürünler kataloğu ile indirimli ürünlere ulaşmak ve avantajlı fiyatları yakalamak Aktüel O ile artık çok kolay. ŞOK market sunmuş olduğu avantajlar ile hem gıda ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlarla cevap vermeye çalışıyor hem de aktüel katalog sunuyor. Peki, nedir bu aktüel katalog? Avantajlı fiyatların takipçisi olan vatandaşlar tarafından iyi bilinen bu kampanya katalog ve broşürleri, indirimlerle dolu oluyor. İndirime girmiş ürünleri müşterilerine bu kataloglar yardımıyla duyuran ŞOK marketler, avantajları herkesin duymasını sağlamış oluyor.

06 – 09 Nisan 2019 ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu

Neden ŞOK Market?

Türkiye’nin 81 ilinde 6000’i aşan mağaza zinciri ile, 25000’e yakın çalışana iş imkanı sunmaktadırlar. Özellikle vatandaşların temel ihtiyaçlarını tek yerden ve eve en yakın yerden almalarını sağlamayı hedeflemektedirler. Bununla beraber ŞOK Market, “Yeter de artar şok şok şok” diyerek kaliteyi en uygun fiyata sunmaya çalışan ve her hafta Aktüel Kataloglar yayınlayarak haftanın avantajlı ürünlerini müşterilerinin takibine sunan uygun fiyatlı bir markettir. Büyük marketlerin indirimlerini hiç kaçırmadan takip edenler tarafından iyi bilinen, ŞOK market, istediği ürünü en iyi fiyata sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Zengin ürün çeşitleriyle kendine özgü markalar sunmakta ve özellikle yerel markalara raflarda yer ayırmaktadır. Müşterilerine uygun fiyatlı ve bol seçenekli ürün ağı sunmaktadır.

ŞOK Market ile birçok ürünü her hafta indirimli alabilir ve ŞOK’un sunduğu kampanyalar ile evinizin ve iş yerinizin ihtiyaçlarını uygun fiyata alabilirsiniz.

ŞOK Aktüel Katalog

Avantajlı alışverişin adreslerinden biri haline gelen ŞOK Marketler, cebinize katkı sağlar. Aktüel kataloglar sayesinde bu katkıyı daha da artıran ŞOK, vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen perakende markası haline geldi. ŞOK market, bize bu indirimli ve kampanyalı ürünleri 2 farklı kategoride sunuyor. Bunlar:

ŞOK kampanyalarını takip etmek için bu iki sayfayı inceleyebilirsiniz.

İndirimli ve Hesaplı Ürünler ŞOK’ta

OK 6 Nisan 2019 Hafta sonu fırsatları

06 – 09 Nisan 2019 ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu ile ŞOK market yapılan indirimleri müşterine duyurmaya devam ediyor. İndirimli ve hesaplı ürünler sunan ŞOK, marketçilik anlayışını farklı boyutlara taşımıştır. Toptan fiyatları perakende fiyatlarla sunarak herkesime hitap eden bir market haline gelmiştir. Normal marketlerde göremediğimiz markalar ile kendine özel ürün ürettiren ŞOK, bu sayede fiyatları aşağı çekmeyi sağlayabilmektedir. Bu markaların güvenilirliğini de kontrol ederek güvenilir ürünler üretmek için çalışmaktadırlar.

Bu Hafta ŞOK Aktüel İndirimli Ürünlerinde Neler Var?

Bu soru neredeyse tüm ŞOK market takipçilerinin aklında cevaplanmayı bekliyor. Hafta haftayı kovalarken ŞOK markete gelen indirimli ürünler kataloglarda yerlerini yenilerine bırakarak devam ediyor. Her hafta çarşamba ve cumartesi günleri yayınlanan ŞOK market aktüel ürünleri merakla beklenen indirimler ile yayınlanıyor. Daha hesaplı ve ucuz alışveriş yapmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan aktüel ürünler kataloğu, piyasa fiyatlarının çok altında indirimler ile ürünleri sizlere sunuyor. Hafta hafta değişen ürünler sizlere avantajlar sunarak çok çeşitli ürünleri ucuz fiyatlara erişmenizi kolaylaştırıyor.

Her hafta değişse de genel olarak: Gıda ürünlerinden mutfak eşyalarına, zücaciye ürünlerinden dolaplara, çiçeklerden kuru yemişlere, ayakkabılardan teknolojik ürünlere ve daha sayamadığımız birçok alanda indirimler sizleri bekliyor olacaktır.

06 – 09 Nisan 2019 ŞOK Aktüel Ürünler Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu:

Şok Market 06 - 09 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Yeni
Şok Market 06 – 09 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Yeni

Yeterde artar ŞOK ŞOK ŞOK!

Yukarıdaki sloganla karşımıza çıkan market, bizleri şok fiyatlarla şaşırtmayı ve aktüel ürünler ile de her alan da ailelere yeter hale gelmeyi amaçlıyor.  Müşterileri tarafından merakla beklenen ve takip edilen indirim katalogları sunmak ŞOK gibi büyük marketlerin temel kampanyaları haline gelmiştir. ŞOK market, ekonomik alışveriş sunmak ve müşterilerinin sepetlerini ucuza doldurabilmeleri sağ  haftanın fırsatlarını sunarken, özel kampanyalar ile de birçok üründe kaçırılmayacak indirimler sunuyor. Ekonomik alışverişin adreslerinde biri haline gelen Şok Marketler, cebinizi korur ve bütçe tasarrufunuza katkı sağlar.

ŞOK Market Denince Akla Gelen Ürünler

ŞOK market denince akla ilk olarak bazı markalar geliyor. Bunlar: Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalar.

Bi yorum yazmak ister misin?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz